Produkcja wciągarek oraz dział B&R


W Marienheide zlokalizowany jest zakład produkcyjny wciągarek i wciągników linowych oraz Dział Badań i Rozwoju.

Nasi inżynierowie podzieleni na zespoły robocze, współpracują ze sobą w celu opracowania lepszych i bardziej ekonomicznych komponentów dźwignicowych. Wykorzystujemy technologię projektową 3D – CAD oraz w warunkach laboratoryjnych symulujemy rzeczywiste warunki pracy urządzeń.

Idea modularności jest obecna we wszystkich produktach ABUS. Elastyczność oferowanych rozwiązań jest efektem interdyscyplinarnego podejścia projektowego.

Kompetentna i wykwalifikowana kadra pracowników stanowi kapitał każdego przedsiębiorstwa. ABUS oferuje przekrojowe szkolenia (w trybie jedno- i dwudniowym) z zakresu oferowanych urządzeń dźwignicowych.

Zdjęcie obok pokazuje robota spawalniczego wykorzystywanego do spawania ram wciągników linowych. Decydując się na wciągnik lub wciągarkę linową ABUS, użytkownik wybiera produkt będący rynkowym liderem jakościowym w branży transportu bliskiego.

W produkcji wciągników i wciągarek linowych ABUS wykorzystuje się najbardziej zaawansowane technologie, aby zapewnić niezawodność, bezpieczeństwo i trwałość przez wiele lat. Z tego powodu nasze wciągniki i wciągarki linowe objęte są wyjątkową, przedłużoną gwarancją.

ABUS Crane Systems Polska sp. z o.o.
ul. Gaudiego 20
44–109 Gliwice

Tel.: +48 32 334 70 00
Faks: +48 32 279 02 02

info@abuscranes.pl

Adres zakładu produkcyjnego Marienheide to:

 
ABUS Kransysteme GmbH

Hauptstaße 19a
51709 Marienheide