WCIĄGNIKI ŁAŃCUCHOWE


Na stanowiskach pracy wciągniki łańcuchowe używane są codziennie, powinny więc być solidne, niezawodne oraz proste w utrzymaniu. Elektryczne wciągniki łańcuchowe z serii ABUCompact umożliwiają podnoszenie ładunków do 4 t w znanej jakości ABUS. Silnik i przekładnia mają budowę modułową, co umożliwia wykonanie produktu w szerokim zakresie prędkości podnoszenia do 20 m/min przy wysokości podnoszenia do 50 m. Precyzyjna prędkość podnoszenia, poślizgowe sprzęgło bezpieczeństwa oraz elektryczne szybkozłącza występują seryjnie wraz z ekonomicznym i trwałym sterowaniem bezpośrednim w przypadku GMC, GM2, GM4, i GM6.

Wciągnik łańcuchowy ABUCompact GMC

Wciągnikowi ABUCompact GMC do pracy wystarcza zasilanie z gniazda sieciowego o napięciu roboczym 230 V. Charakteryzuje się on niską masą własną, udźwigami 125 kg lub 250 kg (wersje odpowiednio jedno – lub dwucięgnowa). Wyposażony jest w bezstopniową regulację prędkości podnoszenia. Maksymalne wysokości podnoszenia sięgają 20 m/10 m. Możliwe jest też zamontowanie stacjonarne wciągnika lub montaż do wózka ABUS z napędem ręcznym.

Szczegóły Zapytaj o cenę

Wciągnik łańcuchowy ABUCompact GM2

Wciągnik ten jest dostępny w wersjach jedno- lub dwucięgnowej. Maksymalny udźwig tego wciągnika sięga 630 kg, a maksymalna wysokość podnoszenia 32 m. W zależności od udźwigu dostępne są różne prędkości podnoszenia.

Szczegóły Zapytaj o cenę

Wciągnik łańcuchowy ABUCompact GM4

Wciągnik ten jest dostępny w wersjach jedno- lub dwucięgnowej. Maksymalny udźwig tego wciągnika sięga 1,25 t, a maksymalna wysokość podnoszenia 50 m. W zależności od udźwigu dostępne są różne prędkości podnoszenia.

Szczegóły Zapytaj o cenę

Wciągnik łańcuchowy ABUCompact GM6

Wciągnik ten jest dostępny w wersjach jedno- lub dwucięgnowej. Maksymalny udźwig tego wciągnika sięga 2,5 t, a maksymalna wysokość podnoszenia 35 m. W zależności od udźwigu dostępne są różne prędkości podnoszenia.

Szczegóły Zapytaj o cenę

Wciągnik łańcuchowy ABUCompact GM8

Wciągnik ten jest dostępny w wersjach jedno- lub dwucięgnowej. Maksymalny udźwig tego wciągnika sięga 4 t, a maksymalna wysokość podnoszenia 32 m. W zależności od udźwigu dostępne są różne prędkości podnoszenia. ABUCompact GM8 jest wyposażony seryjnie w sterowanie stycznikowe 48 V w technologii półprzewodnikowej.

Szczegóły Zapytaj o cenę

Wyposażenie dodatkowe

Bogaty wybór wyposażenia dodatkowego do Twojej dyspozycji.

Szczegóły