ŻURAWIE WARSZTATOWE


Praca zespołowa łączy potencjał jednostek i nierzadko stanowi o sile przedsiębiorstwa. Żurawie warsztatowy ABUS to niezawodny partner skutecznie wykonujący swe zadania. Szeroki asortyment żurawi ABUS umożliwia dobór ekonomicznego i optymalnego rozwiązania przepływu materiału na stanowisku pracy.

Żurawie ABUS można dostosować do indywidualnych potrzeb, zaczynając od sposobu mocowania, poprzez rodzaj wciągnika po wyposażenie dodatkowe – wszystko w jakości ABUS. Za naciśnięciem przycisku, precyzyjnie i bez wysiłku urządzenia te podnoszą ładunki do 6,3 t. Nie ma przy tym znaczenia, czy są mocowane na własnych słupach czy też przytwierdzone do ścian lub innych elementów konstrukcyjnych. Załadunek maszyn, wymiana ciężkich narzędzi czy też podnoszenie obrabianych elementów na stoły robocze – to zadania łatwiejsze, bardziej ekonomiczne i bezpieczniejsze dzięki zastosowaniu żurawi warsztatowych firmy ABUS.

Żuraw słupowy LS

Żuraw słupowy LS jest wolnostojącym urządzeniem przeznaczonym do montażu na posadzce hali. Ten stanowiskowy żuraw charakteryzuje się zakresem obrotu do 270 stopni, wysięgiem do 7 m oraz  maksymalnym udźwigiem do 1 t (w zależności od wysięgu ramienia). Dzięki zastosowaniu ograniczników obrotu można dopasować zakres ruchu ramienia do indywidualnych potrzeb.

Szczegóły Zapytaj o cenę

Żuraw słupowy LSX

Żuraw słupowy LSX jest wolnostojącym urządzeniem przeznaczonym do montażu na posadzce hali. Ten stanowiskowy żuraw charakteryzuje się zakresem obrotu do 270 stopni, wysięgiem do 7 m oraz  maksymalnym udźwigiem do 0,5 t (w zależności od wysięgu ramienia).

Szczegóły Zapytaj o cenę

Żuraw słupowy VS

Żuraw słupowy VS jest wolnostojącym urządzeniem przeznaczonym do montażu na posadzce hali. Ten stanowiskowy żuraw charakteryzuje się zakresem pełnego, wielokrotnego obrotu (n x 360 stopni), wysięgiem do 10 m oraz  maksymalnym udźwigiem do 6,3 t (w zależności od wysięgu ramienia). Niewielka wysokość profilu ramienia umożliwia maksymalizację wysokości podnoszenia i tym samym optymalne wykorzystanie przestrzeni roboczej.

Szczegóły Zapytaj o cenę

Żuraw przyścienny LW

Żuraw przyścienny LW  jest przeznaczony do montażu do ściany  lub do słupa hali. Ten stanowiskowy żuraw charakteryzuje się zakresem obrotu do 180 stopni, wysięgiem do 7 m oraz udźwigiem do 1 t (w zależności od wysięgu ramienia).

Szczegóły Zapytaj o cenę

Żuraw przyścienny LWX

Żuraw przyścienny LWX  jest przeznaczony do montażu do ściany  lub do słupa hali. Ten stanowiskowy żuraw charakteryzuje się zakresem obrotu do 180 stopni, wysięgiem do 7 m oraz maksymalnym udźwigiem do 0,5 t (w zależności od wysięgu ramienia).

Szczegóły Zapytaj o cenę

Żuraw przyścienny VW

Żuraw przyścienny VW jest przeznaczony do montażu do ściany  lub do słupa hali. Ten stanowiskowy żuraw charakteryzuje się zakresem obrotu do 180 stopni, wysięgiem do 10 m oraz udźwigiem do 5 t (w zależności od wysięgu ramienia). Niewielka wysokość profilu ramienia umożliwia maksymalizację wysokości podnoszenia i tym samym optymalne wykorzystanie przestrzeni roboczej.

Szczegóły Zapytaj o cenę

Zamocowania

Spośród wielu wariantów mocowania można wybrać rozwiązanie dostosowane do konstrukcji hali Klienta.

Szczegóły

Wyposażenie dodatkowe

Bogate wyposażenie dodatkowe - indywidualne rozwiązania mające "ręce i nogi"!

Szczegóły