Komponenty i akcesoria


ABURemote


W skrócie
  • Nowoczesność w menu
  • Odporność na zakłócenia
  • Komfort w obsłudze
  • Ekran i potrzebne dane
  • Standardowe baterie
  • Wygoda podczas ładowania
ABURemote
Jesteś zainteresowany tym produktem? Poproś o ofertę!

ABUREMOTE

ABURemote zapewnia komfort pracy podczas transportowania ładunków o dużych masach lub gabarytach. Pozwala na sterowanie urządzeniem z najbezpieczniejszej dla operatora pozycji przy zachowaniu najlepszej widoczności.

ABURemote, specjalnie zoptymalizowany do zastosowania w systemach dźwignicowych ABUS, wyróżnia się wysoką jakością.

Użytkownicy mają do wyboru  dwa typy nadajników: nadajnik ręczny ABURemote Button oraz nadajnik ABURemote Joystick.

Nadajniki służą do sterowania napędami z przetwornikami częstotliwości przy użyciu dwustopniowych przycisków lub joystick’a. Możliwe jest przyśpieszanie, zwalnianie do pożądanej prędkości i jej stabilne utrzymywanie.

Na podświetlanym ekranie widoczne są  informacje o bieżących ustawieniach, aktywnych urządzeniach, informacje dotyczące siły sygnału radiowego i poziomu naładowania baterii. Przy zainstalowanym systemie pomiaru obciążenia LIS SV wyświetlana jest także masa ładunku zawieszonego w danym czasie na haku.

Intuicyjnie zaprojektowane menu umożliwia szybki dostęp do funkcji dźwignicy.

Czterem przyciskom funkcyjnym można indywidualnie przypisać najczęściej wykorzystywane komendy.

ABURemote nie wymaga stosowania specjalnych baterii. Zasilany jest standardowymi bateriami (AA), które zapewniają 40 godzin pracy.

W czasie przerw w obsłudze urządzenia operator może wygodnie nosić nadajnik dzięki zastosowaniu opaski z klipsem na rękę (ABURemote Button), względnie paska na biodra lub na ramię (ABURemote Joystick).

Nadajnik należy położyć na dostarczanej razem z urządzeniem poręcznej podkładce, aby baterie ładowały się indukcyjnie. Nie jest już potrzebne ich wyjmowanie z nadajnika; nie trzeba również zdejmować futerału, paska na rękę czy pasa na ramię. W czasie ładowania urządzenie automatycznie przełącza się w stan czuwania, a na podświetlanym ekranie widoczny jest aktualny poziom naładowania baterii. Podkładkę można używać w poziomie lub np. zamocować ją pionowo na ścianie. Elementy potrzebne do jej zawieszenia są dołączane w komplecie. Łatwiej się nie da!


ABUS Crane Systems Polska sp. z o.o.
ul. Gaudiego 20
44–109 Gliwice

Tel.: +48 32 334 70 00
Faks: +48 32 279 02 02

info@abuscranes.pl