Rozwiązania dźwignicowe ABUS


Nasze nowe i starsze najciekawsze realizacje

We wszystkich zakładach produkcyjnych muszą być realizowane określone zadania transportowe. Jak mogą być one różnorodne oraz jakie czasem stanowią wyzwanie, pokazuje poniższa galeria zdjęć. Na życzenie chętnie przedłożymy referencje niżej wymienionych firm.

czerwca 2023

SISTEVEN, S.L.U: Nowoczesne procesy produkcyjne z żurawiami i suwnicami firmy ABUS Kransysteme

25-letnia historia sukcesu SISTEVEN, wiodącej marki w branży przemysłowych systemów wentylacyjnych ma swoją kontynuację: hiszpańska spółka z siedzibą w Madrycie ponownie zwiększyła swoje moce produkcyjne.  Niedaleko stolicy w miejscowości Azuqueca de Henares wybudowano nowy zakład. Jednym z głównych celów projektowania fabryki było umożliwienie realizacji nowoczesnych procesów produkcyjnych. 

Czytaj dalej
stycznia 2023

Meisterbau Aichinger GmbH: Suwnice pomostowe ze sterowaniem tandemowym - najlepsze do precyzyjnego transportowania ładunków

Przedsiębiorstwo z branży konstrukcji drewnianych Meisterbau Aichinger GmbH, mieszczące się w Wiener Neustadt w Austrii, jest wiodącą firmą w zakresie zrównoważonego budownictwa drewnianego, w tym nowoczesnych domów modułowych. Szybkość i precyzja są dla Meisterbau Aichinger kluczowe, zwłaszcza przy załadunku na ciężarówki gotowych części domów modułowych.

Czytaj dalej
listopada 2021

Suwnice pomostowe ABUS wykorzystywane w dystrybucji płaskich i ciągnionych wyrobów stalowych w Brazylii

Płaska i ciągniona stal jest stosowana jako materiał surowy do produkcji maszyn i ich części w większości gałęzi przemysłu brazylijskiego. W stanie Rio Grande do Sul materiał ten jest stale niezbędny w przemyśle mechanicznym, rolniczym, meblarskim, jak również przy budowie dróg oraz do celów konserwacji i napraw w różnych gałęziach przemysłu. W tym też regionie ma swoją siedzibę spółka Sidersul, działająca na rynku surowej stali od ponad 40 lat i przygotowująca się właśnie do świętowania swojego 50-lecia.

Czytaj dalej
października 2021

Odpowiedni dobór suwnicy usprawnia procesy produkcji i obniża koszty budowy hali.

Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem międzynarodowym, działającym na globalnym rynku urządzeń przemysłu spożywczego od 27 lat. Jako firma inżynierska specjalizuje się w płynach dostarczając nowoczesne rozwiązania dedykowane dla branży napojowej, sokowej oraz browarniczej. 

Czytaj dalej
września 2021

ABUS jib cranes in maintenance company for machine tools in Sweden

The tool spindle is often referred to as the heart of a machine tool in the industry as in chipping machines for example. The spindle is the interface between the motor and the tool holder and is therefore exposed to particularly high loads and stresses. Long term use can only be ensured through regular inspection and maintenance.

Czytaj dalej