Rozwiązania dźwignicowe ABUS


Nasze nowe i starsze najciekawsze realizacje

We wszystkich zakładach produkcyjnych muszą być realizowane określone zadania transportowe. Jak mogą być one różnorodne oraz jakie czasem stanowią wyzwanie, pokazuje poniższa galeria zdjęć. Na życzenie chętnie przedłożymy referencje niżej wymienionych firm.

lutego 2024

191 urządzeń dźwignicowych zoptymalizowało transport wewnątrzzakładowy w firmie KraussMaffei

Firma KraussMaffei Technologies GmbH złożyła zamówienie na 191 urządzeń dźwignicowych wyprodukowanych przez ABUS Kransysteme GmbH. Spośród nich 131 trafiło do nowego zakładu w Parsdorf, niedaleko Monachium, natomiast pozostałe 60 urządzeń znalazło swoje miejsce w Laatzen. Dźwignice pełnią kluczową rolę procesie transportu materiałów, jak również podczas załadunku, rozładunku i montażu urządzeń. W skład zamówienia weszło 147 suwnic natorowych, 44 żurawi warsztatowych oraz suwnice podwieszane. Proces powstawania jednej z dostarczonych suwnic został sfilmowany w zakładzie produkcyjnym w Gummersbach-Herreshagen – mamy przyjemność zaprezentowania go Państwu w trzy częściowym materiale filmowym.

Czytaj dalej
czerwca 2023

SISTEVEN, S.L.U: Nowoczesne procesy produkcyjne z żurawiami i suwnicami firmy ABUS Kransysteme

25-letnia historia sukcesu SISTEVEN, wiodącej marki w branży przemysłowych systemów wentylacyjnych ma swoją kontynuację: hiszpańska spółka z siedzibą w Madrycie ponownie zwiększyła swoje moce produkcyjne.  Niedaleko stolicy w miejscowości Azuqueca de Henares wybudowano nowy zakład. Jednym z głównych celów projektowania fabryki było umożliwienie realizacji nowoczesnych procesów produkcyjnych. 

Czytaj dalej
stycznia 2023

Meisterbau Aichinger GmbH: Suwnice pomostowe ze sterowaniem tandemowym - najlepsze do precyzyjnego transportowania ładunków

Przedsiębiorstwo z branży konstrukcji drewnianych Meisterbau Aichinger GmbH, mieszczące się w Wiener Neustadt w Austrii, jest wiodącą firmą w zakresie zrównoważonego budownictwa drewnianego, w tym nowoczesnych domów modułowych. Szybkość i precyzja są dla Meisterbau Aichinger kluczowe, zwłaszcza przy załadunku na ciężarówki gotowych części domów modułowych.

Czytaj dalej
listopada 2021

Suwnice pomostowe ABUS wykorzystywane w dystrybucji płaskich i ciągnionych wyrobów stalowych w Brazylii

Płaska i ciągniona stal jest stosowana jako materiał surowy do produkcji maszyn i ich części w większości gałęzi przemysłu brazylijskiego. W stanie Rio Grande do Sul materiał ten jest stale niezbędny w przemyśle mechanicznym, rolniczym, meblarskim, jak również przy budowie dróg oraz do celów konserwacji i napraw w różnych gałęziach przemysłu. W tym też regionie ma swoją siedzibę spółka Sidersul, działająca na rynku surowej stali od ponad 40 lat i przygotowująca się właśnie do świętowania swojego 50-lecia.

Czytaj dalej
października 2021

Odpowiedni dobór suwnicy usprawnia procesy produkcji i obniża koszty budowy hali.

Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem międzynarodowym, działającym na globalnym rynku urządzeń przemysłu spożywczego od 27 lat. Jako firma inżynierska specjalizuje się w płynach dostarczając nowoczesne rozwiązania dedykowane dla branży napojowej, sokowej oraz browarniczej. 

Czytaj dalej