Oferta ograniczona czasowo: skorzystaj teraz i oszczędzaj!


Twoje rozwiązanie transportowe z gwarancją bezpieczeństwa

Współczesne wyzwania w procesie produkcji wymagają zastosowania nowoczesnych technologii. ABUPowerline to innowacyjny sposób poprowadzenia zasilania, który ustanawia nowe standardy w dziedzinie bezpieczeństwa, niezawodności, wydajności oraz ergonomii. Dzięki nowej konstrukcji wiszące przewody pod dźwigarem i otwarte trasy kablowe należą już do przeszłości!

Zamów teraz system HB produkcji ABUS z nowym zasilaniem typu ABUPowerline i skorzystaj z promocyjnej oferty z dodatkowym rabatem 7%.

Oferta obowiązuje w okresie od 14 lutego do 30 kwietnia 2024 roku!1

Dlaczego warto wybrać ABUPowerline?

ABUS ustanawia nowy standard w dziedzinie zasilania elektrycznego wciągników w lekkich suwnicach podwieszanych typu HB. Nasz nowy system jest zamocowany do bocznej powierzchni dźwigara i składa się z lekkich, a jednocześnie trwałych prowadnic wykonanych z tworzywa sztucznego oraz wewnętrznego łańcucha energetycznego.

Dzięki ABUPowerline możemy zrezygnować z wiszących przewodów wleczonych. Już teraz odkryj korzyści wynikające z użytkowania lekkich dźwignic podwieszanych typu HB w połączeniu z zasilaniem ABUPowerline.

ABUPowerline – główne zalety:

  • Bezpieczeństwo: Brak ryzyka uszkodzenia systemu zasilania podczas przejazdu dźwigara ponad przeszkodami.
  • Niezawodność: dzięki zwartej konstrukcji stworzono system, odporny na działanie kurzu i wilgoci.
  • Wydajność: Rezygnacja z przewodu wleczonego zminimalizowała odległości dojazdowe wciągnika zwiększając zakres jego pracy. 
  • Ergonomia: Zastosowanie łańcucha energetycznego nie wpływa na wzrost siły potrzebnej do ręcznego przesuwu wciągnika.
  • Czas dostawy: dzięki stałej dostępności komponentów w magazynie, czas dostawy został skrócony do minimum.

Dlaczego warto wybrać system HB?

System HB produkcji ABUS ma budowę modularną. Dostępny jest szeroki asortyment komponentów systemu takich jak: profile podstawowe (stalowe i aluminiowe), elementy podwieszenia do różnych konstrukcji, systemy sterowania i zasilania, różne typy wciągników łańcuchowych. Konstrukcja systemu zapewnia płynny ruch współpracujących ze sobą elementów, umożliwiając tym samym optymalny proces transportu ładunków o stosunkowo niewielkiej masie własnej.Lekkie suwnice podwieszane typu HB produkcji ABUS charakteryzują się imponującą wydajnością, elastycznością, a dzięki tym cechom wpływają na optymalizację kosztów.Modularność systemu pozwala na łatwą jego adaptację do warunków konstrukcyjnych pomieszczenia oraz jego rozbudowę w miarę zmieniających się potrzeb związanych z transportem wewnątrzzakładowym i procesem produkcji. Połączenie systemu HB z innowacyjnym zasilaniem ABUPowerline istotnie zwiększa zakres pracy urządzenia.

Zachęcamy do złożenia zapytania ofertowego już teraz!

Zachęcamy do złożenia zapytania ofertowego już teraz! W celu otrzymania dodatkowego rabatu w wysokości 7%, prosimy o kontakt poprzez wypełnienie i wysłanie poniższego formularza.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Nasz zespół specjalistów jest do dyspozycji pod numerem telefonu +48 32 338 66 20

 


Dane techniczne preferowanego systemu dźwignicowego:
kg
mm
mm
Warunki na miejscu montażu
mm
mm

Twój kontakt na miejscu
Dla poprawnego działania formularza potrzebna jest obsługa języka JavaScript.

Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce lub wyślij e-mail na adres

info@abuscranes.pl
Twój kontakt na miejscu
W sumie ponad 70 niemieckich i międzynarodowych partnerów handlowych, ABUS jest obecny na całym świecie.

Nasi kompetentni doradcy handlowi i doradcy techniczni ds. klientów są codziennie do Państwa dyspozycji, aby wspólnie z Państwem, indywidualnie i na miejscu, znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Państwa zadania transportowego.

Dlatego też przesyłamy Państwa zapytanie do poniższego kontaktu:
W celu zapewnienia optymalnej obsługi klienta może wystąpić potrzeba przekazania Państwa zapytania zewnętrznym partnerom handlowym ABUS. Zwracamy uwagę na fakt, iż Państwa dane mogą również być przekazywane do krajów spoza Unii Europejskiej. Kraje te mogą nie posiadać odpowiedniej ochrony danych osobowych. Więcej informacji można znaleźć w naszym oświadczeniu o ochronie danych osobowych. W celu zapewnienia optymalnej obsługi klienta może wystąpić potrzeba przekazania Państwa zapytania zewnętrznym partnerom handlowym ABUS. Więcej informacji można znaleźć w naszym oświadczeniu o ochronie danych osobowych. W celu zapewnienia optymalnej obsługi klienta może wystąpić potrzeba przekazania Państwa zapytania zewnętrznym partnerom handlowym ABUS. Zwracamy uwagę na fakt, iż Państwa dane mogą również być przekazywane do krajów spoza Unii Europejskiej. Kraje te mogą nie posiadać odpowiedniej ochrony danych osobowych. Więcej informacji można znaleźć w naszym oświadczeniu o ochronie danych osobowych.
W celu zapewnienia optymalnej obsługi klienta może wystąpić potrzeba przekazania Państwa zapytania zewnętrznym partnerom handlowym ABUS. Zwracamy uwagę na fakt, iż Państwa dane mogą również być przekazywane do krajów spoza Unii Europejskiej. Kraje te mogą nie posiadać odpowiedniej ochrony danych osobowych. Więcej informacji można znaleźć w naszym oświadczeniu o ochronie danych osobowych.
* Proszę wypełnić te pola (pola obowiązkowe).

1 Promocja rabatowa dotyczy wszystkich systemów HB z łańcuchem energetycznym ABUPowerline. Promocji nie można łączyć z innymi rabatami/promocjami. Rabat w wysokości 7% można zrealizować, wypełniając formularz na stronie docelowej promocji lub wspominając o nim w kontakcie osobistym. Promocja jest ważna do 30.04.2024.