ABUControl - KranOS


Przy pomocy nowoczesnego interfejsu systemu operacyjnego KranOS, w który wyposażony jest ABUControl, można w każdej chwili mieć wgląd w dane eksploatacyjne, ustawienia czy informacje serwisowe, dotyczące urządzenia. Komunikacja z KranOS odbywa się bezprzewodowo, za pośrednictwem łącza Wi-Fi, z każdego laptopa, tabletu lub smartfona z przeglądarką internetową.

KranOS – wystarczy przeglądarka internetowa

KranOS można obsługiwać przy pomocy zwykłej przeglądarki internetowej, takiej jak Chrome, Internet Explorer czy Firefox. Interfejs używa powszechnie stosowanych technologii webowych i jest równie prosty w użyciu, jak strona internetowa. Sprzęt inny niż laptop, tablet czy smartfon nie jest konieczny.

Dostęp przez WLAN

Każda suwnica ABUS dostarczana z ABUControl posiada już wbudowany router WLAN. Za pomocą routera możliwe jest połączenie się np. z tabletem, smartfonem czy laptopem i wgląd do danych urządzenia.

Dostosowanie do indywidualnych potrzeb

KranOS pozwala na swobodną zmianę ustawień dźwignicy. Można np. wprowadzić określone charakterystyki dla przyspieszania i hamowania. Przy użyciu tego przyjaznego interfejsu możliwe jest również wprowadzanie tymczasowych ustawień, np. na czas prac serwisowych.