We wszystkich zakładach produkcyjnych muszą być realizowane określone zadania transportowe. Jak mogą być one różnorodne oraz jakie czasem stanowią wyzwanie, pokazuje poniższa galeria zdjęć. Na życzenie chętnie przedłożymy referencje niżej wymienionych firm.Luty 2020

ABUS cranes at manufacturer’s for familiar brands’ packaging

 Many everyday products—and foodstuffs in particular—cannot be transported, stored, or be sold without suitable packaging. Packaging does not only serve to protect the product but is also a carrier of information and, not least, is used for promotion and marketing purposes. 

Czytaj dalej
Grudzień 2019

Suwnice ABUS – istotny czynnik jakości w MFO S.A.

MFO S.A. jest polskim producentem stalowych wzmocnień do stolarki okiennej oraz systemów PCV. Firma wytwarza także specjalistyczne profile dla branży konstrukcyjnej, automotive, instalatorskiej, klimatyzacyjnej oraz budowlano-montażowej.

Czytaj dalej
Listopad 2019

Suwnice pomostowe i lekkie dźwignice podwieszane ABUS w indyjskiej fabryce mieszalników i urządzeń do przewozu betonu

Beton jest powszechnie używanym materiałem, który występuje w wielu odmianach. Elastyczne komponowanie składu tego materiału pozwala spełnić różne wymagania w zakresie jego wytrzymałości mechanicznej, odporności na temperaturę, wilgoć, ogień oraz dźwiękoszczelności. Właściwy dobór jego składu ma także kluczowe znaczenie w procesie mieszania, jak również sprawnego transportu na miejsce budowy w stanie płynnym, dalszego rozprowadzania i uzyskania optymalnych właściwości po związaniu.

Czytaj dalej
Październik 2019

Suwnice i żurawie ABUS w szwedzkiej fabryce pomp Xylem

Xylem (www.xylem.com) to światowy lider w produkcji pomp i systemów bezpiecznej dystrybucji wody. Szwedzka spółka Xylem Water Solution AB ma swoją siedzibę w Sundbyberg na północ od Sztokholmu, gdzie zatrudnia łącznie 400 osób. Obiekt rozbudowano o pomieszczenia przeznaczone dla działu serwisu ściśle współpracującego z komórką rozwoju międzynarodowego. Inwestycja miała na celu usprawnienia w zakresie dokumentacji spraw serwisowych i wymagań, jakim podlegają produkty koncernu przez cały okres ich użytkowania.

Czytaj dalej
Wrzesień 2019

Suwnice pomostowe ABUS w Africa Steel and Tube w Republice Południowej Afryki

W latach 2017 - 2019 Africa Steel and Tube, wytwórca rur stalowych w Alrode w RPA, zakupił łącznie 11 urządzeń dźwignicowych ABUS. Inwestycję kompleksowo obsłużyła firma Morris Cranes (www.morris.co.za), będąca częścią grupy Morris Material Handing SA (Pty) Ltd. i przedstawicielem ABUS Kransysteme GmbH w krajach Afryki Subsaharyjskiej.

Czytaj dalej
Sierpień 2019

Suwnica ABUS w fabryce w Abu Dhabi

Firma Corys Plastic Industries powstała w Dubaju ponad 40 lat temu. Dziś w kilku fabrykach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w Omanie i Katarze produkuje kompletne systemy rur o szerokim zastosowaniu, zatrudniając ponad 450 pracowników.  

Czytaj dalej
Lipiec 2019

Dźwignice ABUS w zakładzie obróbki metali na Słowacji

Przedsiębiorstwo ALFUN a.s. powstało w 1999 r. i działa w branży obróbki aluminium i jego stopów. Siedziba spółki znajduje się w Bruntálu, w północno-wschodnich Czechach. Słowacka spółka córka powstała w Seredzie, ok. 60 km od Bratysławy. Kolejne funkcjonują na Węgrzech  i w Polsce.

Czytaj dalej
Czerwiec 2019

ABUS zapewnia dynamiczny przepływ materiałów w zakładach São José Industrial w Brazylii

Sektor produkcji rolniczych maszyn i urządzeń jest jednym z najszybciej rozwijających się obszarów gospodarki w Brazylii. Stale odnotowuje wzrost pomimo ekonomicznego kryzysu, który trwa od 2015 roku. Wstępne szacunki brazylijskiej federacji inżynieryjnej Abimaq na 2018 rok zakładały utrzymanie wzrostu w tej gałęzi przemysłu na poziomie 8%.  

Czytaj dalej
Maj 2019

Walter Watson i ABUS wyposażają w park maszyn globalną centralę Combilift

Irlandzki producent wózków widłowych Combilift otworzył nową fabrykę i globalną centralę w Monaghan – inwestycję wartą 50 milionów euro. Spółka wybrała Walter Watson Ltd jako dostawcę urządzeń transportu powierzchniowego zarówno do budowy kompleksu, jak i do obsługi uruchamianej tam produkcji.

Czytaj dalej
Marzec 2019

Produkcja maszyn rolniczych przy wsparciu technologii dźwignicowej ABUS

DESVOYS to jeden z wiodących francuskich producentów maszyn rolniczych. W swoim macierzystym regionie Pays de la Loire (Kraj Loary) w północno-zachodniej Francji produkuje średnio 6 tys. maszyn rolniczych rocznie. Firma od kilku lat stale inwestuje w rozwój i modernizację fabryk w miejscowościach Ernée i Landivy.

Czytaj dalej
ABUS Crane Systems Polska sp. z o.o.
ul. Gaudiego 20
44–109 Gliwice

Tel.: +48 32 334 70 00
Faks: +48 32 279 02 02

info@abuscranes.pl